ÜRÜNLERİMİZ
 

HAKKIMIZDA

Lider Conta Başkent Ankara'da fabrika & satış mağazası ile 36 senelik mazisi ile devamlı büyüyen ve yeni teknolojilere adapte olan bir kuruluştur.

Lider Conta bugün Türkiye'deki belli başlı büyük sanayi kuruluşlarının Pvc Temiz & Atık Su , Hdpe Korige & Telekom , Beton Büz , Flex Rekor & PPRC Rekor , Batarya & Musluk, Flans & Vana contalarının ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek kapasite ve bilgi birikimine sahiptir.

Lider Conta ¼ “(6 Ø) den 56 “ (1400 Ø) e kadar , Lastik, Klingrit , Nitril ( Haykar ), Kauçuk ve Saclı Kauçuktan  ürettiğimiz 300 ‘ e yakın ürün çeşidimiz ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Lider Conta geniş çeşidi ve kalitesi ile hizmet verdiği tüm sektörlerde bugün aranan bir firmadır. Yurtiçi pazarlardan gelen taleplere hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde yanıt verirken tecrübe ve uzmanlığımızla da müşterilerimizin profesyonel çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.

Lider Conta pazar payını arttırmayı, yardımcı sanayiler arasında en düşük maliyetli üretici olmayı ve kaynak verimliliğini sektör ortalamasının üzerine çıkarmayı ana hedefleri olarak belirlemiştir.

Lider Conta olarak hedefimiz; müşteri isteklerinin karşılanmasında sürekliliğin sağlanması için yükselmekte ve değişmekte olan beklentilerin önceden tespiti ile verimliliğin arttırılması olarak özetlenebilir. Bu hedeflere, tanımlanan kalite ve süreç hedeflerine ulaşabilme gayesiyle planlı ve sistematik çalışmaları yaygınlaştırma, süreç iyileştirmeleri ve düzenli gözden geçirme prosesleriyle ulaşılması amaçlanmaktadır.

Saygılarımızla.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile “KALİTE’yi olmazsa olmaz bir zorunluluk” olarak görmek ve bu çerçevede;
.  Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak,
.  Yasalara ve mevzuatlara uygun çalışmak
.  Teknolojik gelişmeyi yakından takıp ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek,
.  Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmaktır 
Lider Conta İmalatı San.Tic.Ltd.Şti
 
Merkez: 90 (312) 310 71 64
 
Fabrika: 90 (312) 395 04 01
 
lider@liderconta.com
 
 
© Copyright 2015 Design LCS
 
Lider Conta San.Tic.Ltd.Şti. Tescilli Markalarıdır.